Butiran syarikat

  • DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

  •  [Zhejiang,China]
  • Jenis perniagaan:Pengedar / pemborong , pengeluar , perkhidmatan , Syarikat perdagangan
  • Main Mark: Afrika , Americas , Asia , Caribbean , Eropah Timur , Eropah , Timur Tengah , utara Eropah , Oceania , Pasaran lain , Eropah Barat , Worldwide
  • pengeksport:91% - 100%
  • CERT:ISO9001, RoHS, CE
  • Penerangan:Fiber Optic Splice Fibrlok,Fibrlok Optic Splice,Fibrlok Fiber Splice
Bakul siasatan (0)

DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

Fiber Optic Splice Fibrlok,Fibrlok Optic Splice,Fibrlok Fiber Splice

Fibrlok Optic Fiber Splice

Berkongsi untuk:  
    Harga seunit: USD 0.5 / Bag/Bags
    Jenis bayaran: T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Pesanan minimum: 500 Bag/Bags
    Masa penghantaran: 20 Hari

Maklumat asas

Model No.: DW-2529

Taipkan: Penyambung gentian optik

Peranti Pendawaian: ODF

Pensijilan: RoHS, ISO, CE

Keadaan: Baru

Additional Info

Pembungkusan: Kadbod

Produktiviti: 100000pcs

Jenama: DOWELL

Pengangkutan: Ocean,Land,Air

Tempat asal: CHINA

Keupayaan bekalan: 200000PCS

Sijil: ISO9001

Kod HS: 85177090

Port: NINGBO,Shanghai

Penerangan produk


Digunakan untuk menyambung φ0.25 - φ0.9 serat / kabel; mengambil kesempatan daripada teknologi V-groove matang, sesuai untuk mod tunggal dan multimode; Tiada perlawanan, masa operasi kurang dari 1 minit; prestasi yang lebih baik daripada produk yang diimport.

Item

Parameter

Applicable for

φ0.25 mm &φ0.90 mm fiber

Size

45*4.0*4.7mm

Optical fiber diameter

125μm ( G652D & G657A )

Tight buffer diameter

250μm & 900μm

Applicable mode

single & multimode

Operation time

about 10s (without fiber cut)

Insert loss

≤ 0. 15 dB(1310nm & 1490nm& 1550nm )

Return loss

≤ -50dB

Fastening strength of naked fiber

>5 N ΔIL≤ 0.1dB

Clamping force of fiber with tight buffer

>8 N ΔIL≤ 0.1dB

Using temperature

-40 - +75 C

Reusability (5 times)

 IL ≤ 0.2dB

Fibrlok Fiber Optic SpliceFibrlok Fiber SpliceFibrlok Fiber Optic Splice


Kategori produk : Sistem Fiber Optik > Penyambung gentian optik

Imej produk
  • Fibrlok Optic Fiber Splice
  • Fibrlok Optic Fiber Splice
  • Fibrlok Optic Fiber Splice
  • Fibrlok Optic Fiber Splice
  • Fibrlok Optic Fiber Splice
E-mel kepada pembekal ini
  • *Subjek:
  • *Mesej-mesej:
    Mesej anda mestilah antara watak-watak 20-8000
Berkomunikasi dengan pembekal?Pembekal
Steven Mr. Steven
Apa yang boleh saya lakukan untuk anda?
Hubungi pembekal